Pożyczka bez BIK- czy jest możliwa?

Pożyczka bez BIK- czy jest możliwa?

27 lutego, 2022 0 przez Doradca Finansowy

Stojąc w obliczu utraty płynności finansowej, czy nawet przejściowych problemów finansowych, normalnym jest fakt, że każdy z nas będzie szukał konkretnego i szybkiego rozwiązania. Niemniej jednak wśród nas są również i tacy, dla których problemy związane z finansami nie są jedynie przejściowymi kłopotami. Okazuje się, że często tracimy kontrolę nad swoimi kredytami, ratami, które w dalszym ciągu czekają na spłatę. Wówczas zaciska się na naszej szyi swoista pętla, z której niezwykle ciężko jest się wydostać.

Wierzyciele i instytucje bankowe zwykle nie mają dla nas litości, a co za tym idzie, każde opóźnienie w spłacie nawet najmniejszej raty jest skrupulatnie notowane przy naszym nazwisku. Wówczas nawet jeśli uda się nam skutecznie zażegnać kłopoty finansowe, to i tak informacja o niezbyt korzystnej przeszłości finansowej, będzie znajdowała się obok naszego nazwiska w BIK czyli Biurze Informacji Kredytowej. Oczywiście, kiedy wyjdziemy już na przysłowiową prostą, wówczas i tak na naszej drodze mogą pojawić się nieoczekiwane wydatki, na które zaciągnięcie pożyczki będzie wyższą koniecznością. Niemniej jedna niekorzystne zapiski kredytowe, które ciągną się za nami z przeszłości skutecznie uniemożliwią nam zaciągnięcie kredytu w banku. Tak więc gdzie można otrzymać pożyczkę bez BIK?

Pożyczki bez BIK? To możliwe!

Oczywiście naturalnym jest fakt, że w razie większych problemów finansowych, pierwsze swoje kroki kierujemy właśnie do banku. Niemniej jednak osoby z negatywną przeszłością finansową i kredytową z góry stoją na niezwykle przegranej pozycji. Banki nawet nie będą brały ich wniosków pod uwagę, gdyż nie uznają ich za wiarygodnych pożyczkobiorców i nie wierzą, że są oni wstanie spłacić swoje zobowiązania w wyznaczonym terminie. Tak więc czy osoby te są skazane na to, że nie będą mogły liczyć na żadne wsparcie finansowe? Okazuje się, że na szczęście będą one w dalszym ciągu mogły szukać szybkiego i skutecznego wsparcia finansowego w instytucjach pozabankowych. To właśnie one specjalizują się w ratowaniu swoich klientów w niezwykle trudnych sytuacjach życiowych, a także obdarzają ich ogromnym zaufaniem, co w praktyce oznacza, że rejestr BIK jest dla nich sprawą drugorzędną. W instytucjach pozabankowych o udzielenie wsparcia w postaci szybkiej pożyczki, czy nawet większego kredytu spokojnie mogą ubiegać się osoby, których nazwisko opatrzone negatywnym zapiskiem figuruje na liście Biura Informacji Kredytowej. Co więcej, nie można pominąć również faktu, którym jest niezwykła szybkość realizacji kredytu. Okazuje się, że klienci wcale nie muszą składać osobiście wizyty w placówce instytucji pozabankowej, gdyż w prosty i szybki sposób mogą zawnioskować o udzielnie kredytu bezpośrednio z poziomu własnego komputera, oczywiście z dostępem do Internetu. Taki wniosek błyskawicznie trafia do pożyczkodawcy, który w równie szybkim tempie podejmuje się jego rozpatrzenia. Jedynym dokumentem, który powinien posiadać wnioskodawca jest dowód osobisty, dzięki któremu będzie możliwa weryfikacja jego tożsamości. Nie istnieje tu potrzeba sprawdzania rejestru BIK, ani także badania zdolności kredytowej klientów. Tego typu pożyczki są więc dedykowane każdemu, kto potrzebuje natychmiastowego wsparcia finansowego, bez względu na jego przeszłość kredytową.

Gdzie szukać pożyczek bez BIK?

Jeśli już zdecydowaliśmy się na to, by ubiegać się o szybką pożyczkę, bez sprawdzania bazy BIK, wówczas warto udać się na stronę: www.kredytomarket.pl. To właśnie ona skupia w sobie tysiące, sprawdzonych i rzetelnych instytucji bankowych, które oferują różnorodne pożyczki bez BIK. Tak więc korzystając z tej strony, klient może szybko i skutecznie porównać konkretne produkty instytucji pozabankowych, a także zapoznać się z zasadami ich spłaty i ewentualnym oprocentowaniem. Co więcej strona umożliwia również wysłanie wniosku bezpośrednio do pożyczkodawcy, a jego rozpatrzenie nie zajmuje więcej niż kilka lub kilkanaście minut. Tak więc już w ciągu kilku godzin wnioskodawca może spodziewać się na swoim koncie bankowym dodatkowych środków.

Zobacz również pożyczki 15 minut