Leasing Wałcz  zadzwoń 887 332 665

Leasing Wałcz zadzwoń 887 332 665

30 października, 2019 0 przez Doradca Finansowy

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj nabycia określonych przedmiotów. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i dzierżawy.
Przedmiot leasingu w trakcie umowy nie przechodzi na twoją własność, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Stargard

 

 

Najpopularniejszy leasing związany jest z samochodami, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci niezbędne do zarządzania firmą możesz nabyć w ten sposób. Nowo powstałe firmy starać się o leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby na miejscu ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi prosto nawiążesz kontakt za pomocą wygodnego formularza, zamieszczonego na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

W czasie rozmowy uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a jest ich naprawdę niewiele) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Nakłady pieniężne poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Kontakt z agentem, który przeanalizuje finanse i podatki, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla właściciela małej i średniej firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to ogromne ułatwienie. Szczególnie ważne jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

Używając tej formuły, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli chodzi o samochody,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Działanie jest proste. Wybierasz odpowiedni model auta, wybierasz dogodne finansowanie, aplikujesz zdalnie lub ustalasz szczegóły z doradcą i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Profity działania są nie do przecenienia. Nie marnujesz czasu, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której w trakcie indywidualnych negocjacji z pewnością byś nie uzyskał. Poruszasz się nowym samochodem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty tylko tankujesz, nad wszelkimi sprawami technicznymi sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Właściwie dobrane polisy gwarantują Ci auto zastępcze, w przypadku kolizji, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Niewątpliwy atut to że nie masz obowiązku odkupowania samochodu, który leasingujesz. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i starania o korzystną sprzedaż również nas nie dotyczą.

Możesz bać się o to, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą elastyczność finansów masz dwa rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na auto używane, a firmy takie, jak Leasing Stargard oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy wystawiając samochody na aukcjach. Możesz też być spokojny, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z niedoborami wolnych pieniędzy, masz możliwości renegocjowania kredytu. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każdy, kto chce może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w przypadku leasingu dla firm. Zgadzamy się na zawarcie umowy, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który, nam odpowiada, a my jeździmy nim, jeśli tylko w terminie płacimy raty. W umowie zawiera się warunek, że używamy samochodu, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Jasne jest, nikt nas nie zmusza wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Stargard wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: potwierdzenia tożsamości, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wyciągu z konta.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tej sytuacji, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie jest raportowany do banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Może być to bardzo wysoka korzyśćjeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Stargard

 

Zobacz również Leasing uproszczony