endermologia Szczecin

endermologia Szczecin

25 lutego, 2019 0 przez Doradca Finansowy

Ważna z całym przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na odpowiedni poziom życia. Jeszcze dużo osób stara się zdrowo odżywiać, a przy tym ciągle uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe starania nie są w okresie dać tak atrakcyjnych efektów, jak aby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele osób jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią pomóc, gdy dieta i szkolenia finansowe nie przynoszą spodziewanych rezultatów? Odpowiedzią na bieżące punkty potrafią stanowić obecne środki z obszaru medycyny estetycznej, w obecnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Golczewo

Wraz ze lekarzami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę technikę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej wziąć.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na swoją otyłość

Czym oczywiście jest endermologia? To droga mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To zupełnie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na dodawaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Znaczy to ostatnim tymże, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co za tym idzie długiego i przygnębiającego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura związana z obecnym zabiegiem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, ale także po prostu przyjemna – zabieg daje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą procedurą możemy wyglądać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeżeli na co dzień mamy także do budowania z cellulitem opornym na zajęcie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii pozwalają nam zredukować ten punkt albo nawet pozbyć się go w sum. Co więcej, w sukcesie regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili stwierdzić też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg stymuluje do lektury fibroblasty, które składają nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz elastyczności skóry. Zabieg pomaga te oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego efektem będzie wyraźnie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w naszym stylu? Specjaliści z Kliniki Miracki mówią o serii 10-20 zabiegów (w współzależności z tego, jaki właśnie efekt chcemy osiągnąć), a również zaznaczają, że pierwsze końce będą widoczne już po wykonaniu 3-4. Zabiegi przeprowadza się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest zabiegiem dobrym dla ludziach osób, które chciałyby w jasny, bezpieczny i bezbolesny sposób popracować nad jakością swojego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii wskazane jest wciąż prowadzenie zdrowego trybie życia – to ułatwi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy i z powodzeniem stosować z własnymi terapiami z obszaru medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała całkowicie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej wiedz na problem zabiegu endermologii znajdziesz na ścianie: Endermologia – zabieg wyszczuplający