Agencja Pracy Stargard Szczeciński   tel:  533 024 116

Agencja Pracy Stargard Szczeciński tel: 533 024 116

5 sierpnia, 2020 0 przez Doradca Finansowy

Turystycznie Kołobrzeg jest jakimś z najbardziej obleganych miast w Polsce, szczególnie w terminie wakacyjnym, dlatego zapotrzebowanie na dodatkowych typów jest zawsze spore. Jesteśmy dynamicznie się rozwijającą organizacją pracy tymczasowej, umożliwiającą bliską i bezpieczną uwagę w odnalezieniu lojalnego pracownika. Niezależnie z branży Twojej działalności, znajdziemy dla Ciebie osoby łatwe do lekturze.

Agencja Pracy Borne Sulinowo tel: 533 024 116

Swoi partnerzy
Współpracujemy na co dzień z wieloma przedsiębiorstwami, którzy dzięki swej usłudze zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Doskonała jakość swoich zadań sprawia, że mężczyźni chętnie do nas wracają.

Zobacz również Punkt Ksero Kołobrzeg

Szukasz pracownika?
Jeśli zależy Ciż na bliskim trafieniu do pań z całej Europy, które szukają zajęcia w Twojej branży, to popadł w właściwe miejsce. Współpracujemy z tysiącami szukających pracy ludzi – są oni w różnym wieku, mają nowe kwalifikacje, poszukują innego rodzaju zatrudnienia, lecz stosuje ich jakieś: ludzie są niezwykle profesjonalni i zatrudnieni w domowe zadania.

Ułatwimy Ci zacząć zgodność z ludźmi w technologia o moc większy, niż konkurencja. Stosujemy nowoczesne technologie, dzięki którym dobór typów jest o moc lepszy i skuteczniejszy, i zadowolenie zarówno pracodawcy, kiedy i pracownika – większe.

Na zasadzie przedstawionej przez Ciebie oferty dobierzemy zainteresowanych pracowników według ich CV, doświadczenia zawodowego oraz umiejętności. Przez wszystek godzina to Ty jesteś kontrolę ponad tym, kogo zatrudnisz, i kogo odrzucisz. Celem naszej analizy jest wyłącznie dobór grupy, która potencjalnie najbardziej spełniać będzie Twoje oczekiwania – w dowolnym momencie możemy zmodyfikować zasady prowadzenia rekrutacji.
Agencja Pracy Borne Sulinowo tel: 533 024 116

Oferujemy pozyskanie personelu zarówno na gorszy, kiedy także na znaczniejszy okres – możliwe jest również nawiązanie stałej współpracy. Proponujemy ludzi z całej Europy, lecz zbieramy się przede każdych na osobach pochodzących z Ukrainy, Białorusi, czy nowego kraju dawnego SSR. Dla nich świadczy to milowy krok w rozwoju prace i dalsze możliwości, i dla Ciebie – mniejsze koszty związane z utrzymaniem pracownika.

Współpracując z nami nie musisz także ruszać się zbędnymi formalnościami – załatwimy za Ciebie wszelkie urzędowe sprawy. Przed rozpoczęciem współpracującego z nami pracownika do Twojej ekipy w szerocy zalegalizujemy jego pobyt, uzyskamy pozwalanie na produkcję, a jeszcze miejsce zamieszkania. Pokryjemy także całkowite koszty związane z dojazdem do pracy, ubezpieczeniem czy przeprowadzeniem okresowych badań lekarskich.

Jakich konkretnie pracowników oferujemy? Zatrudniamy specjalistów w kilkudziesięciu innych rzeczach, lecz wśród polskich klientów największą renomą napawają się osoby specjalizujące się w takich branżach, jak:

ochrona zdrowia – współpracują z nami doskonale wyszkoleni lekarze i pielęgniarki, a i ratownicy medyczni oraz salowe. Dzięki naszemu przygotowaniu i poznaniu gotowi są oni do przyjęcia pracy z już w wszystkim szpitalu na terenie Polski. Posiadają oni każde niezbędne certyfikaty również są doskonale przeszkoleni w zasadach użytkowania najnowocześniejszego sprzętu medycznego.
Kierowcy – współpracujemy z wieloma kierowcami, tak autobusów kiedy i ciągników czy TIRów, a i operatorami koparek, walców również tym odpowiednich maszyn drogowych. Oprócz niezbędnego doświadczenia zajmują oni ponad czystą kartotekę, jeżeli idzie o wszystkie poważne wykroczenia drogowe. Ich utrzymanie jest to nie tylko gwarancją satysfakcji, a również bezpieczeństwa.
Pracownicy produkcji – oferujemy możliwość zatrudnienia pracowników zarówno do prostych prac produkcyjnych, kiedy i certyfikowanych operatorów różnego sprzętu. Ich zdolności przydadzą się zarówno w sklepie przetwórstwa produktów spożywczych, kiedy i innego typu odlewniach, zakładach kamieniarskich i pozostałych liniach produkcyjnych. Cali swoi ludzie są w szerocy grup i dobrzy, dlatego współpraca z nimi będzie wysoką przyjemnością.
Elektrycy i Hydraulicy – współpracujące z nami osoby zajmują wszelkie prawa i wiedzę idącą na szybką i pewną naprawę instalacji sanitarnej czy elektrycznej. Doskonale znajdą się zarówno na znaczeniach w specjalnych pogotowiach specjalistycznych, kiedy także w swoich firmach cieszących się naprawą instalacji określonego rodzaju.
Ochrona głów i pamiętania – oferujemy doskonale wiedzących swój fach pracowników, którzy bezpiecznie przeprowadzą konwojowanie czy zajmą się zabezpieczeniem imprez masowych. Swoi pracownicy znają wszystkie niezbędne techniki samoobrony, stąd i dobrze sprawdzą się w pracy prywatnych ochroniarzy zarówno mienia ruchomego, obiektu, kiedy także osoby.
Zapraszamy do kontaktu.

Agencja Pracy Borne Sulinowo tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg